Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām

Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām


Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām. Tiešie lidojumi no Varšavas un Stokholmas no € 75. Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām no Latvijas un Lietuvas.

Šeit var pārbaudīt biļešu cenas un rezervēt aviobiļetes ..>>


Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām

Tiešie reisi uz Kanāriju salām ar Ryanair no Varšavas. Reisu saraksti.

Tiešie lidojumi Varšava - Tenerife

Tiešie lidojumi Varšava - Grankanārija

Tiešie lidojumi Varšava - Fuerteventura

Tiešie reisi uz Kanāriju salām ar Ryanair no Stokholmas. Reisu saraksti.

Tiešie lidojumi Stokholma - Tenerife

Tiešie lidojumi Stokholma - Grankanārija

Savienotie reisi uz Tenerifi ar Ryanair no Latvijas vai Lietuvas.


Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām no Rīgas vai Viļņas. Tiešo lidojumu no Rīgas vai Viļņas uz Kanāriju salām nav, bet mrBizz.lv piedāvā savienojumus ar pārsēšanos, kas ļauj ievērojami ietaupīt.

Pārbaudot lētu aviobiļešu pieejamību mrBizz.lv mājaslapā, tiek norādīts pārsēšanās laiks un vieta – izvēlieties laika vai izmaksu ziņā efektīvāko! Savienojumos Rīga – Tenerife/Grankanārija/Fuerteventūra/Lanzarote – Rīga pārsēšanās parasti notiek Oslo, Frankfurtē, Brēmenē, Londonā, Diseldorfā u.c. Aviokompānija Ryanair Tenerifē lido uz Sur Reina Sofia lidostu, kura atrodas salas dienvidos.

Lēto izmaksu aviokompāniju lidojumi ar pārsēšanos (zemo cenu aviokompaniju savienojumi vai arī zemo cenu ar regulāro aviokompaniju savienojumi), noteikumi:

– Uz katru lidojumu no/līdz lidodostai klients iegādājas atsevišķu aviobiļeti. Zemo izmaksu aviokompānijas nepiedāvā tranzītlidojumus (reisus ar pārsēšanos). Tas nozīmē, piemēram, ja pirmais reiss kavējas vai tiek atcelts un klients nevar paspēt uz nākamo reisu, tas nekādi netiks viņam kompensēts.

– Klientam ir jāreģisitrējas uz katru lidojumu atsevišķi.

– Ja pasažierim būs nododamā bagāža, viņš to nevarēs iereģistrēt līdz galamērķim - bagāžu nāksies izņemt un to atkārtoti iečekot nākamajam lidojumam pašiem.

Ryanair / WizzAir biļešu rezervēšana

Rezervēšana internetā ir visizdevīgākais un ātrākais veids. Lai to izdarītu, vienkārši sāciet rezervāciju www.mrbizz.lv mājas lapā. Pēc visu rezervācijas jums tiks izsniegts ceļojuma maršruta dokuments, kurā norādīts unikāls apstiprinājuma kods.

Pēc aviobiļetes apmaksāšanas uz jūsu epastu mēs nosūtīsim saiti, caur kuru jums būs jāreģistrējas savam reisam (jāievada savi personas dati). Šī reģistrācija jums jāizdara obligāti un vēlākais divas dienas pirms lidojuma datuma. Pēc reģistrācijas uz e-pastu saņemsiet iekāpšanas kartes. Izdrukātās iekāpšanas kartes Jums būs jāuzrāda lidostā pirms drošības pārbaudes un pie izejas uz lidmašīnu.

Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām

Maksājuma veidi

  • bankas kartes: Visa, Visa Electron, MasterCard un Maestro debetkartes un kredītkartes; 
  • bankas pārskaitījums

Ryanair / WizzAir neizmanto drukātas biļetes. Veicot rezervāciju tiešsaistē, drukāta biļete netiks izsniegta. Rezervēšanas procesā izsniegtais apstiprinājuma kods rezervācijas apstiprinājumā ir jūsu atsaucei par ceļojumu. 

Bagāža

WizzAir

Aviokompānijai Wizz Air automātiski cenā ir iekļauta rokas bagāža ar izmēriem 42 x 32 x 25 cm.

Lielā kabīnes bagāža (par papildus samaksu):

Ja kabīnes bagāža ir lielāka par mazās kabīnes bagāžas izmēriem, bet nepārsniedz 56 x 45 x 25 cm, varat to ņemt līdzi lidmašīnas salonā par maksu. Tai jāievietojas bagāžas nodalījumā virs sēdvietas. Jums jāspēj to ievietot virs sēdvietas esošajā bagāžas nodalījumā bez papildu palīdzības. 

Reģistrējamā bagāža (par papildus samaksu):

Katras vienības svars nedrīkst pārsniegt 23 vai 32 kg. 

Ryanair

Aviokompānijai Ryanair automātiski cenā ir iekļauta rokas bagāža ar izmēriem 55 x 40 x 20 cm + viena soma 35 x 20 x 20 cm

Reģistrējamā bagāža (par papildus samaksu):

Katras vienības svars nedrīkst pārsniegt 15 vai 20 kg. 

  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
Akcijas Chilli

Parakstīšanās uz aviokompāniju karstajiem piedāvājumiem

Lai parakstītos uz Ryanair, airBaltic, easyJet jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet savu e-pasta adresi.