Ryanair aviobiļetes uz Ķelni

Ryanair aviobiļetes uz Ķelni

Tiešie Ryanair reisi uz Ķelni no Rīgas: pārbaudiet biļešu cenas un rezervējiet Ryanair aviobiļetes uz Ķelni www.mrbizz.lv mājas lapā latviešu valodā.

Šeit var pārbaudīt biļešu cenas un rezervēt Ryanair aviobiļetes Rīga - Ķelne:

Ryanair aviobiļetes uz Ķelni - lidojumu saraksts

Rīga – Ķelne


  • Otrdienās, ceturtdienās un sestdienās: izlido no Rīgas 20-15, ielido Ķelnē 21-35


Ķelne – Rīga


  • Otrdienās, ceturtdienās un sestdienās: izlido no Ķelnes 16-40, ielido Rīgā 19-50


Pārbaudiet lidojuma cenu un rezervējiet Ryanair aviobiļetes uz Ķelni no Rīgas:

Ryanair aviobiļetes uz Ķelni

Kā rezervēt Ryanair aviobiļetes uz Ķelni?

Tiešsaitē: šis ir visizdevīgākais un ātrākais veids, kā rezervēt Ryanair biļeti. Lai to izdarītu, vienkārši sāciet rezervāciju www.mrbizz.lv mājas lapā un veiciet vienkāršās darbības. Pēc visu rezervācijas, pasažieru, kontaktinformācijas un maksājuma datu ievadīšanas jums tiks izsniegts ceļojuma maršruta dokuments, kurā norādīts unikāls apstiprinājuma kods.

Ryanair pieņemtie maksājuma veidi:

  • bankas kartes: Visa, Visa Electron, MasterCard un Maestro debetkartes un kredītkartes; 
  • bankas pārskaitījums

Ryanair neizmanto drukātas biļetes. Veicot rezervāciju tiešsaistē, drukāta biļete netiks izsniegta. Rezervēšanas procesā izsniegtais apstiprinājuma kods rezervācijas apstiprinājumā ir jūsu atsaucei par ceļojumu. 

Pēc aviobiļetes apmaksāšanas uz Jūsu epastu mēs nosūtīsim saiti, caur kuru Jums būs jāreģistrējas savam Ryanair reisam (jāievada savi personas dati). Šī reģistrācija Jums jāizdara obligāti un vēlākais divas dienas pirms lidojuma datuma. Pēc reģistrācijas uz e-pastu saņemsiet iekāpšanas kartes. Izdrukātās iekāpšanas kartes Jums būs jāuzrāda lidostā pirms drošības pārbaudes un pie izejas uz lidmašīnu.

Pārbaudiet lidojuma cenu un rezervējiet Ryanair aviobiļetes uz Ķelni no Rīgas:

Par Ryanair

Ryanair ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985. gadā. Ryanair ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. Tā piedāvā 382 lidojumus uz 22 valstīm. Tās galvenās bāzes lidostas ir Dublinas Starptautiskā Lidosta un Stanstedas Lidosta, tai ir arī 16 bāzes lidostas. Pašlaik aviokompānijai ir 115 Boeing 737-800 lidmašīnas, plānots, ka 2012. gadā tai būs 249 tādas.

Bagāža

Aviokompānijai Ryanair automātiski cenā ir iekļauta rokas bagāža ar izmēriem 55x40x20cm, svarā līdz 10 kg un mazā kabīnes bagāža ar izmēriem 35 x 20 x 20cm. Ryanair biļešu cenās neietilpst maksa par nododamo bagāžu. Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk kā divas somas veicot piemēroto bagāžas maksu, kas mainās atkarībā no izvēlētā bagāžas svara - 15 kg vai 20 kg.

Ryanair aviobiļetes - lidojumu rezervēšana no Rīgas, Viļņas un Kauņas

Ryanair Latvijā veic tiešos lidojumus no starptautiskās lidostas "Rīga" uz Brēmeni, Briseli, Ķelni, Dublinu, Diseldorfu, East Midlands, Frankfurti, Glāzgovu, Līdsu, Mančestru, Londonu, Milānu, Oslo. Ryanair aviobiļetes sākot no EUR 17,99 vienā virzienā ar lidostu nodokļiem un rokas bagāžu līdz 10kg: Rezervēt Ryanair aviobiļetes var tiešsaitē ..>>

Ryanair aviobiļetes no Viļņas

Pārbaudiet lidojuma cenu un rezervējiet Ryanair aviobiļetes uz Ķelni no Rīgas:

Ryanair aviobiļetes no Kauņas

Pārbaudiet lidojuma cenu un rezervējiet Ryanair aviobiļetes uz Ķelni no Rīgas:

  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
Akcijas Chilli

Parakstīšanās uz aviokompāniju karstajiem piedāvājumiem

Lai parakstītos uz Ryanair, airBaltic, easyJet jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet savu e-pasta adresi.