FAQ
 • Kas ir mrBizz?

  mrBizz.lv ir mājaslapa, kur ir pieejami vairāk kā 500 aviokompāniju lidojumi, kā arī lēto izmaksu aviokompāniju reisi (Ryanair, Wizz Air, airBaltic, Easyjet, Norwegian Air Shuttle, Monarch, u.c.). Rezervēt aviobiļetes iespējams 24h diennaktī, atrodoties jebkurā pasaules malā - Jūs saņemsiet aviobiļetes uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

 • Vai ir droši norādīt savus personīgos datus?

  mrBizz.lv vietne ir izveidota uz vismodernāko tehnoloģiju pamata ar mērķi nodrošināt optimālu tirdzniecības darījumu drošības līmeni, izmantojot kredītkartes. Katra klienta personas dati, kā arī viņa kredītkartes dati, strādājot ar vietni mrBizz.lv, ir nodrošināti ar drošu aizsardzību.

  Informācija par lietotājiem, kas izmanto mrBizz.lv piedāvātos pakalpojumus, nevar tikt nepiederošu personu pārtverta vai dešifrēta. Informācijas aizsardzību apliecina SSL sertifikāts. 

  mrBizz.lv darbība pilnībā atbilst maksājumu sistēmu Visa un MasterCard (PCI compliancy) drošības standartiem.

 • Kā norezervēt un nopirkt aviobiļeti?

  Aviobiļešu rezervēšanas sadaļā izvēlieties galamērķi, lidojuma datumus, pasažieru skaitu. Nospiediet meklēšanas pogu. Izvēlieties vienu no piedāvātajiem variantiem, nospiediet 'Rezervēt'. Aizpildiet pasažieru datus. Izvēlieties apmaksas veidu: ar karti vai ar bankas pārskaitījumu. Izsmeļoša informācija par apmaksu un piegādi sadaļā 'Kontakti un rekvizīti'. 

  Pirms apstipriniet rezervāciju, lūdzu pārliecinieties, vai pasažieru vārds un uzvārds sakrīt ar pases datiem, pārbaudiet datumus, laikus, izlidošanas un galamērķa punktus. 

  Pēc apmaksas saņemšanas elektroniskā aviobiļete tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu. Dažos gadījumos elektronisko aviobiļešu noformēšana notiek 24 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas un apmaksas brīža.

 • Kas ir elektroniskā aviobiļete un kā ar to ceļot?

  Elektroniskās aviobiļetes rezervē un apmaksā internetā, biļetes izdruka tiek nosūtīta uz e-pastu vai faksu. Uz doto brīdi lielākā daļa Eiropas aviokompāniju jau pilnībā ir pārgājušas uz elektroniskajām aviobiļetēm.

  Elektroniskā aviobiļete - tas ir elektronisks ieraksts aviokompānijas datorsistēmā par pasažieri un lidojuma maršrutu. Elektroniskās aviobiļetes iegāde ir ļoti vienkārša un ērta.

  Pasažieris saņem uz epastu elektroniskās biļetes izdruku (passenger itinerary receipt), kurā ir visa tā pati informācija, ka parastā biļetē, šo izdruku vēlams ņemt līdzi uz reģistrāciju lidostā.

 • Bagāžas pārvadāšana

  Mēs parādīsim jums informāciju par bagāžu rezervācijas laikā.
 • Reģistrācija uz reisu

  Pasažiera pienākums ir ierasties lidostā uz reģistrāciju minimums 2 stundas pirms reisa. 

  Pasažierim reģistrācijā jābūt: ceļošanai derīgai pasei, vīzai (nepieciešamības gadījumā) un elektroniskās aviobiļetes izdrukai (vai papīra aviobiļetei). Pasažieriem, kas jaunāki par 18 gadiem: elektroniskās aviobiļetes izdrukai (vai papīra aviobiļetei), pasei, vīzai (nepieciešamības gadījumā), dzimšanas apliecībai un gadījumā, ja ceļojums notiek bez viena no abiem vecākiem pavadības, – notariāli apliecinātai pilnvarai. 

  Uz Ryanair, airBaltic un Wizz Air reisiem ir obligāta online reģistrācija.

  • Aizpildiet datus lidojuma reģistrācijai.

  Pasažieriem lidojumam internetā jāreģistrējas ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma. Pēc aviobiļetes apmaksāšanas uz jūsu epastu mēs nosūtīsim saiti, caur kuru jums būs jāreģistrējas savam reisam (jāievada savi personas dati).

  • Saņemiet iekāpšanas kartes

  Pēc datu aizpildīšanas reģistrācijai, iekāpšanas karti (Boarding Pass) atsūtīsim pa e-pastu 2-6 dienas pirms lidojuma. Lūdzu, izdrukājiet to! Izdrukātā iekāpšanas karte Jums būs jāuzrāda lidostā pirms drošības pārbaudes un pie izejas uz lidmašīnu.

  Maksa par Ryanair iekāpšanas kartes noformēšanu lidostā € 70/£ 70. 

  Ryanair reisiem pasažieri, kas nav sasnieguši 16 gadus, tiek pielaisti tikai pieaugušā pavadībā.

 • Vai ir iespējams mainīt pasažieru datus un atgriezt naudu par neizmantotu biļeti?

  Lai anulētu vēl neapmaksātu rezervāciju, nosūtiet e-pastu uz [email protected] ar tekstu 'atcelt rezervāciju' un norādiet rezervācijas numuru.

  Pirms apstipriniet rezervāciju, lūdzu pārliecinieties, vai pasažieru vārds un uzvārds sakrīt ar pases datiem, pārbaudiet datumus, laikus, izlidošanas un galamērķa punktus.

  Rezervēšanas sistēmā mrBizz.lv ir iespēja rezervēt aviobiļetes tikai ekonomiskajā klasē. Attiecībā uz ekonomiskās klases aviobiļetēm ir spēkā šādi noteikumi:
  - aviobiļetes nevar nodot un saņemt kompensāciju, izņemot gadījumus, kad aviopārvadātājs atceļ reisu;
  - datu maiņa netiek veikta;
  - pasažieru vārdu un uzvārdu maiņa netiek veikta.

 • Vai vienmēr ir iespējams izmantot viszemāko tarifu?

  Nē, ne vienmēr. Ir iespējams, ka vēlamajā datumā jau visas vietas par īpašo tarifu ir pārdotas. Aviobiļešu cenas nav fiksētas un var mainīties atkarībā no reisa aizpildījuma. Šajā gadījumā aviolīnijas parasti pārdod pārējās brīvās vietas par augstāku cenu, tāpēc mēs iesakām iegādāties aviobiļetes savlaicīgi. Mēs iesakām arī izvēlēties '+/- 1 dienu' un neuzstādīt laika ierobežojumus.
 • Ko nozīmē MR, MRS vai MS uz aviobiļetes pasažiera vārda beigās, piemēram, JANIS BERZINSMR? Vai tā ir kļūda?

  Nē, tā nav kļūda. MR, MRS vai MS norāda pasažiera dzimumu, un sistēma automātiski pievieno šos saīsinājumu pasažiera vārdam.
 • Visa
 • Visa
 • Visa
 • Visa
Akcijas Chilli

Parakstīšanās uz aviokompāniju karstajiem piedāvājumiem

Lai parakstītos uz Ryanair, airBaltic, easyJet jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet savu e-pasta adresi.